Infoservis

Baumit open dýchá i bez roušky

Procházíme společně mimořádnou dobou plnou nejrůznějších omezení. Květen však přináší uvolňování jednotlivých opatření a postupné otevírání provozů. Věci se pomalu blíží k normálu, až na ty málo prodyšné roušky. To ale neplatí o našem systému Baumit open, který aktivně dýchá a zcela veřejně prezentuje výhodnou cenu svých izolantů při objednání uceleného systému.

Baumit open – zateplení, které dýchá

Využijte nabídky a zateplete svůj dům prodyšným systémem Baumit open! Kotvy Baumit StarTrack zajistí dokonalé zateplení bez tepelných mostů a ve spojení se samočisticí omítkou Baumit NanoporTop získá fasáda dlouhotrvající krásu. Při koupi uceleného systému získáte izolační desky Baumit open za cenu ekvivalentu bez děrování:

Nevíte, jak na to? Zhlédněte naše nové aplikační video o zpracování kompletního zateplovacího systému.

Baumit MosaikTop – klenot Vaší fasády

Baumit MosaikTop je více než dokonalá ochrana soklové části fasády. Tato vysoce estetická mozaiková omítka s barevnými kamínky je nyní k dispozici ve dvou kolekcích: základní řada Mosaik Essential Line se skládá z dvaceti dvou nejoblíbenějších odstínů, řada Mosaik Natural Line, novinka roku 2020, obsahuje osm kombinací barevných kamínků s vločkami slídy a nabízí jedinečný přírodní a autentický vzhled kamene. Poznejte je všechny a vyberte si, která se Vám líbí. Baumit MosaikTop dodává fasádám mimořádně vysokou kvalitu a vylepší Váš dům individuálním designovým prvkem.

Baumit betony – síla v základu

Trávíte svůj čas v této době často na zahradě? Přinášíme Vám tipy, jak si ji s našimi pomocí vylepšit. Pomocí výrobku Baumit FixBeton můžete rychle ukotvit jakoukoliv menší konstrukci, například plotové sloupky, zahradní osvětlení či sušák na prádlo. Prvek bude zafixovaný již po pár minutách. Pro konstrukce, kde je vyžadována vyšší pevnost betonu, použijte Baumit ProofBeton – díky vlastnostem výrobku bude stavěná konstrukce navíc vodonepropustná.

V případě, že se chystáte upravovat zahradu nějakou zpevněnou plochou, bude pro Vás ideální Baumit Drenážní beton. Díky tomu, že je silně vodopropustný, je vhodný jako podkladová vrstva pro pokládku další vrstvy, např. hrubé dlažby. Nejen pro renovaci terasy je ideální použít Baumit FlexBeton, který díky svému složení umožňuje zhotovení plochy ve spádu. Baumit betony jsou vhodné pro jakoukoliv konstrukci!

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*