Infoservis

Hlasujte o Cenu veřejnosti pro Stavbu roku Středočeského kraje 2017

300x300-80
Soutěž Stavba roku Středočeského kraje 2017 (SRSK) zahajuje veřejné hlasování o udělení Ceny veřejnosti. Každý může dát svůj hlas vybranému objektu do 12. října do 12 hodin na www.stavbaroku.cz.
Odborná porota navštívila v průběhu léta všech 13 přihlášených staveb. V letošním čtvrtém ročníku soutěží opět velice odlišná díla od silničních komunikací, přes budovy škol, rekreační resorty, krytý bazén i skleník, průmyslové areály, bytový dům až po historické objekty. Díla, která se přihlásila do soutěže SRSK, představují architektonicky i stavebně kvalitně zpracované objekty na území kraje.
A jakou stavbou se občané kraje budou prezentovat vůči ostatním regionům? O tom mohou rozhodnout sami, právě díky hlasování a udělení Ceny veřejnosti.
Vyhlášení titulů i této ceny proběhne v kapli sv. Anny v areálu Horního zámku v Panenských Břežanech dne 12. 10. 2017 od 19 hodin.  Tento zrekonstruovaný historický objekt ze 17. století se také prezentuje v soutěži SRSK.
Slavnostního ceremoniálu se zúčastní i zástupci vedení kraje. Cenu hejtmanky předá v zastoupení Ing. Gabriel Kovács, náměstek hejtmanky pro oblast financí. Přípravy na vyhlášení probíhají v plném proudu.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*