Infoservis

Hlasujte o nejlepší stavbu v soutěži STAVBA ROKU STŘEDOČESKÉHO KRAJE 2018

Na www.stavbaroku.cz může dát každý svůj hlas soutěžící stavbě, kterou považuje za nejlepší na území Středočeského kraje, a to do 25. září.


V 5. ročníku se představuje 13 staveb různé velikosti, druhu i účelu. V loňském ročníku hlasovalo přes 11 000 občanů kraje. Vyjádřete svůj názor letos i vy!
 Můžete zhodnotit výsledky úsilí, znalostí, zkušeností a pracovního nasazení řady profesionálů, kteří se snažili postavit hodnotnou stavbu na území Středočeského kraje.
Chcete dát svůj hlas dopravní stavbě, školce, škole, administrativně-výrobní budově, muzeu, rozhledně, rekonstrukci statku, poliklinice, výrobnímu areálu, bytovému domu, rodinnému domu, industriálnímu objektu nebo rekreačnímu objektu?
Podívejte se na www.stavbaroku.cz a hlasujte!
Jak se shodují názory odborné poroty a ten váš, se dozvíte večer posledního dne hlasování. Dne 25. září proběhne slavnostní vyhlášení soutěže ve Středočeské vědecké knihovně v Kladně. Bude udělen titul Stavba roku Středočeského kraje, Cena hejtmanky, Zvláštní ceny a Cena veřejnosti.
 Soutěž se koná za podpory Středočeského kraje, pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje Ing. Jaroslavy Pokorné Jermanové a ve spolupráci s Odborem kultury a památkové péče Krajského úřadu Středočeského kraje, pod vedením Mgr. Kateřiny Pešatové. Organizátorem a odborným garantem je Nadace ABF – Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství.
Hlavním mediálním partnerem je časopis Stavitel.
 Putovní výstava se všemi přihlášenými stavbami se představí v kraji, na stavebním veletrhu FOR ARCH v pražských Letňanech, v sídle Nadace architektury a stavitelství na Václavském náměstí v Praze a v budově Krajského úřadu Středočeského kraje.
Více na www.stavbaroku.cz.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*