Infoservis

Nejlepší výrobce stavebnin za rok 2016

Weber, výrobce špičkových stavebních materálů, obdržel ocenění NEJLEPŠÍ výrobce stavebnin roku za rok 2016. Tato soutěž probíhá se ve dvou kategoriích: firmy s počtem do 250 pracovníků a firmy s počtem nad 250 pracovníků. A právě v této kategorii se Weber stal vítězem.
Pečeť_Nejlepší_výrobce_stavebnin_roku
Odborná porota soutěže Nejlepší výrobce stavebnin roku posuzovala přihlášené závody a provozy průmyslu výroby stavebních hmot zejména podle následujících kritérií: ekonomická úspěšnost, silná pozice na trhu, energetická náročnost výroby, dosahovaná kvalita, zlepšování životního prostředí a řešení odpadového hospodářství, zavádění systémů řízení jakosti výroby, investiční činnost do výrobního zařízení v posledních třech letech, dosažená produktivita a zaměstnanost.
Složení poroty: Ing. Pavel Malinský, MPO ČR (předseda); Ing. Michael Smola, SPS v ČR; Ing. Alexander Trinner, TZÚS Praha, s. p., pobočka Plzeň; Ing. Lukáš Peřka, VÚMAT Praha; Ing. Petra Lupíšková, ÚRS Praha.
Vyhlašovateli soutěže jsou Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, ÚRS Praha a SPS v ČR. Ocenění si převzali, dne 5. 10. 2017 v rámci oslav dnů Stavitelství a architektury v Betlémské kapli v Praze 1, zástupci divize Weber.
 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*