Infoservis

Okna PROGRESS s výhodnými balíčky

Architektura rodinného domu je v podstatě vizitkou osobnosti, protože odráží vkus, zájmy a myšlení každého jednotlivce. Okna jsou zase očima domu, které zvýrazní jeho „tvář“. Také proto jsou důležitá.

Každopádně investice do oken dům zhodnocuje a nezapomínejme také na jejich důležitou funkčnost. Nejprodávanější jsou stále okna plastová, což má mnoho opodstatněných důvodů. Mezi přední české výrobce špičkových plastových oken řady PROGRESS patří společnost DAFE-PLAST, která nyní oslovuje investory atraktivní nabídkou speciálních balíčků.

O co jde? Pokud si například zákazník objedná do 31. 8. tohoto roku plastová okna PROGRESS v minimálně ceně výrobků 100 tisíc Kč, může získat navíc bez příplatku podkladový profil ULTRAFOAM, který zabezpečí zlepšenou tepelnou izolaci spodní části okna a eliminuje riziko vzniku tepelného mostu.

Další možností je dát přednost izolačnímu modulu, který bude v rámci ceny oken vložen do všech rámových profilů a křídel, u kterých není potřeba z důvodů statického namáhání armování. Tuto alternativu lze kombinovat s dalšími bonusy.

A do třetice všeho dobrého: jestliže si zákazník objedná okna v ceně přesahující 50 tisíc Kč, může si za symbolickou cenu 1 Kč vybrat k zakoupeným oknům vnitřní parapet v barvě bílé, carera nebo zlatý dub. Prostřednictvím uvedených akčních „balíčků“ má nyní zákazník možnost zajímavě vylepšit funkčnost zvolených výrobků.

Dodejme, že okna PROGRESS jsou vyráběna ze speciálního kompozitního materiálu RAU-FIPRO X, který kombinuje PVC a skelná vlákna. Díky tomu se mohou okna PROGRESS pochlubit výjimečnými tepelně-izolačními vlastnostmi, tvarovou stabilitou i v případě skutečně velkých rozměrů a vynikajícím hlukovým útlumem. Okna lze vybavit i bohatým příslušenstvím, jako jsou hliníkové obložky pro zvýraznění designu, nebo integrovaným stínícím systémem PROGRESS ALU SCREEN apod.

Inspirujte se na www.dafe.cz nebo ještě lépe v showroomu firmy DAFE-PLAST u Jihlavy, kde se můžete přesvědčit, jak dokonale propracovaný je nový dekor.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*