Infoservis

Sanela na pražské náplavce

Na podzim letošního roku byla dokončena a otevřena první etapa revitalizace pražské náplavky. Značka Sanela, tradiční český výrobce sanitární elektroniky, zde premiérově instalovala v atypickém provedení nerezová antivandalová multifunkční umyvadla SLUN 70H (kulatý otvor s jinou montáží, ale stejnou funkcí), se zabudovaným piezo systémem pro ovládání dávkovače mýdla, výtoku vody a osoušeče rukou v jednom.

Dále nerezové pisoáry se skrytým splachováním SLPN 09C; nerezové závěsné WC SLWN 04, premiéru má také atypické provedení piezo splachovačů WC SLW 01PA bez předního krytu na tlakovou vodu a nerezové doplňky. Značka Sanela vybavila i toalety pro invalidy, kde byl instalován nerezový záchod SLWN11, splachovač bez předního krytu SLW 03PA, madla a doplňky.

Revitalizace pražských náplavek je jednou z největších investic hlavního města Prahy do veřejného prostoru za poslední desítky let. Rekonstruované kobky umožní, aby náplavky žily po celý rok, nikoliv jako doposud pouze v jarních a letních měsících. Celkově bylo rekonstruováno dvacet kobek, z toho jsou tři toalety, tři galerie, dvě dílny, tři ateliéry, v jedné je pobočka Městské knihovny, ve zbytku pak kavárny. Rekonstrukce náplavek stála téměř 174 milionů korun. Příští rok se bude vypisovat tender na další etapy.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*