Infoservis

Sanela na pražské náplavce

Na podzim letošního roku byla dokončena a otevřena první etapa revitalizace pražské náplavky. Značka Sanela, tradiční český výrobce sanitární elektroniky, zde premiérově instalovala v atypickém provedení nerezová antivandalová multifunkční umyvadla SLUN 70H (kulatý otvor s jinou montáží, ale stejnou funkcí), se zabudovaným piezo systémem pro ovládání dávkovače mýdla, výtoku vody a osoušeče rukou v jednom.

Dále nerezové pisoáry se skrytým splachováním SLPN 09C; nerezové závěsné WC SLWN 04, premiéru má také atypické provedení piezo splachovačů WC SLW 01PA bez předního krytu na tlakovou vodu a nerezové doplňky. Značka Sanela vybavila i toalety pro invalidy, kde byl instalován nerezový záchod SLWN11, splachovač bez předního krytu SLW 03PA, madla a doplňky.

Revitalizace pražských náplavek je jednou z největších investic hlavního města Prahy do veřejného prostoru za poslední desítky let. Rekonstruované kobky umožní, aby náplavky žily po celý rok, nikoliv jako doposud pouze v jarních a letních měsících. Celkově bylo rekonstruováno dvacet kobek, z toho jsou tři toalety, tři galerie, dvě dílny, tři ateliéry, v jedné je pobočka Městské knihovny, ve zbytku pak kavárny. Rekonstrukce náplavek stála téměř 174 milionů korun. Příští rok se bude vypisovat tender na další etapy.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*