Infoservis

Stavebniny DEK nově prodávají vodu-topení-plyn

Stavebniny DEK rozšiřují nabídku pro instalatéry, topenáře a řemeslníky čítající více než 8000 položek. Zákazníci mohou také veškerý sortiment po objednání odebrat v jakékoliv prodejně Stavebnin DEK, přičemž základní vodo-instalační a topenářský materiál je vždy skladem.

„Jsme rádi, že můžeme řemeslníkům, topenářům a ostatním řemeslníkům nabídnout vše, co potřebují.  I v této oblasti zákazníkům poskytujeme plnou podporu prostřednictvím proškoleného personálu a jeho osobního přístupu. Letos v tomto sortimentu očekáváme tržby okolo 250 mil. Kč,“ říká Vít Kutnar, generální ředitel skupiny DEK, která kromě prodeje samotného vždy dbá na odbornost a inovace ve službách zákazníkům.

Novinkou v prodeji vodotopenářských služeb je on-line konfigurátor pro výběr čerpadla DEKSMART, který prostřednictvím přehledného webového průvodce všemi parametry vybere čerpadlo na míru danému projektu a účelu.

Kromě produktů samotných nabízí Stavebniny DEK také systémová řešení v oblasti obnovitelných zdrojů nebo při hospodaření s vodou. „Nabízíme například kompletní sestavy určené pro zadržování a využívání dešťových vod pro zálivku zahrad i v domácnostech, na které lze získat podporu v rámci dotačního programu Dešťovka,“ říká Adam Petr, ředitel divize voda-topení-plyn Stavebnin DEK s tím, že firma je též schopna vyřídit dotace na sestavy obnovitelných zdrojů energie.

Ruku v ruce s nabídkou nového sortimentu se průběžně rozšiřuje i nabídka DEK půjčoven, které mají ve svém portfoliu malá rypadla i bagry pro různé druhy zemní práce – od výkopu pro drenáže, trubky, nádrže na dešťovou vodu až po bazén.

Specializované prodejny vodo-instalačního a topenářského sortimentu jsou v Praze Hostivaři a Stodůlkách, Brně, Ostravě Hrabové a Hrušově, Plzni, Hradci Králové, Pardubicích, Teplicích, Uherském Hradišti, Blansku, Chrudimi, Jindřichově Hradci, Kladně, Mladé Boleslavi, Příbrami, Svitavách, Trutnově a Prostějově

Klíčová slova:

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*