Infoservis

Tondach a Porotherm zvou na stavební veletrhy 2020

Wienerberger, výrobce cihelného systému Porotherm a pálené střešní krytiny Tondach, zve všechny investory, partnery i odbornou veřejnost na své expozice v rámci veletržní sezóny 2020. Novinky, zajímavosti, akční nabídky i poradenství týkající se nákupu i použití keramických stavebních materiálů Wienerberger budou připraveny na veletrzích For Pasiv, Střechy Praha a na Stavebním veletrhu Brno 2020.

 

Na veletrhu For Pasiv, který se koná v termínu 6.–8. února 2020 na výstavišti PVA Letňany v Praze, lze produkty značek Porotherm a Terca společnosti Wienerberger nalézt v hale 2, u stánku č. A12. Stěžejními tématy pro návštěvníky výstavy budou Program e4 – koncept zdravého cihlového domu na míru a systém jednovrstvého obvodového zdiva pro domy s téměř nulovou spotřebou bez odatečného zateplení.

 „Pro projektanty bude zajímavá novinka 2020 v systému Porotherm, a to cihla plněná minerální vatou Porotherm TB Profi s vysokou únosností pro stavbu výškových cihelných budov,“ uvádí Roman Busta, obchodní ředitel společnosti Wienerberger. Velký prostor bude věnován také tepelněizolačním vlastnostem keramické obálky domu v souvislosti s novou legislativou 2020+.

Ve stejném termínu, tedy 6.–8. února 2020, na výstavišti PVA Letňany, lze navštívit specializovanou výstavu Střechy Praha 2020Značku pálené střešní krytiny Tondach mohou veřejnost i odborníci nalézt v hale 3 v expozice č. 301. Značka Tondach, která je hrdým partnerem této největší střechařské výstavy v České republice, zde představí kompletní portfolio včetně tepelněizolačního systému střech iRoof a chytrých aplikací pro investory i pokrývače. Návštěvníci, kteří se na výstavě zaregistrují, se mohou zapojit do soutěže o střechu Tondach zdarma. V rámci veletrhu Střechy Praha 2020 mohou realizační a pokrývačské firmy navštívit také stánek Pokrývačské Akademie. Tento projekt se snaží aktivně reagovat na nedostatek pokrývačů v České republice.

V rámci Stavebního veletrhu Brno 2020, který lze navštívit ve dnech 26.–29. února 2020 na výstavišti IBF Brno, tentokráte v pavilonu V, se představí sortiment keramických stavebních materiálů Porotherm, Tondach a Terca v jedné společné expozici, a to pod zastřešující značkou Wienerberger. „Návštěvníci se dozvědí, jak pomocí konceptu domu e4 snížit náklady na energie, jak postavit zdravý dům s vysokou životností a minimálními nároky na údržbu a provoz,“ doplňuje Roman Busta.

O možnosti navštívit další výstavy a veletrhy v roce 2020 bude společnost Wienerberger informovat průběžně na svých webových stránkách Wienerberger.cz.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*