Technologie

VIDEO: Představení konceptu e4 domu

Uvažujete o stavbě rodinného domu? Podívejte se na možnosti, které pro získání vašeho vysněného bydlení nabízí společnost Wienerberger. Zdravý, nízkonákladový a bezúdržbový dům nemusí být pouhým snem! K vlastnímu bydlení vám dokáže Wienerberger pomoci, ať již máte konkrétní představu o jeho podobě či si přejete jednoduše vybrat z katalogu rodinných domů.

Tři způsoby stavby, pomoc se získáním dotace

Wienerberger nabízí hned tři způsoby, jak dům stavět. Šikovní kutilové se do stavby mohou pustit svépomocí. Stavba je možná s vlastní stavební firmou či pokud chcete starosti nechat na dodavateli, pak s ověřenou stavební firmou programu Wienerberger e4 dům.

Odborníci z Wienerbergeru nyní nově mohou pomoci také se získáním státní dotace na vybrané technologie a materiály až v hodnotě 450 000 Kč.

Na co se můžete ve videu těšit?

Video představuje koncept e4 domu. V jeho průběhu se seznámíte s tím, co se ukrývá pod jednotlivými zkratkami „e4“, co vlastně e4 dům je. Jaké má výhody a jak jej postavit. Tyto domy jsou postavené ze zdravých přírodních materiálů, jedná se o cihly Porotherm a pálené střešní tašky Tondach. Tyto materiály doplňují keramické lícové cihly a obkladové pásky Terca a dlažba Penter. Díky synergii těchto materiálů je realizace e4 domů snazší a bydlení v nich je naprosto komfortní.

Více informací získáte zde: Co je e4 dům

Zdroj: Wienerberger 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*